Činkový set SPORT

Akcia
Neohodnotené
Značka: Stronggear
€952,30 €787,02 bez DPH
Vyprodáno
Položka bola vypredaná…
  • Činkový set = os + 150 kg farebných kotúčov
  • Kotúče od 5 do 25 kg - rôzne farby
  • Olympijská os Strongest spracovaná do posledného detailu
  • Najsilnejší vzpieračská os v našej ponuke = nosnosť 900 kg
  • 8 ihlových ložísk
  • Jemné stredovej vrúbkovanie zaistí dokonalý úchop

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľa spokojných klientov je základom úspechu a profitu Vašej posilňovne. My Vám spokojných klientov pomôžeme získať.

Olympijská os je najpoužívanejší pomôckou v posilňovni. Používa sa na drepy, benchpress, mŕtvy ťah, tlaky nad hlavu, príťahy v predklone, predklony, výpady .. Trénujú s ňou vzpierači, kulturisti, strongmani, powerlifteri, atléti, hokejisti, basketbalista, futbalisti .. Nie je športovca, ktorý by necvičil základné komplexné cviky s veľkou činkou - olympijskú osou.

Smutnou pravdou je, že olympijské osi v posilňovniach sú v desolátním stave. Fitka si tak nevedomky odrádzajú klientov, a tým prichádzajú o veľa peňazí. Nie je nič horšie, než mať vo fitku os, ktorá je ohnutá, ktorá sa netočí, ktorá má veľký priemer úchopu, nepresnou váhu, zlé značenie a tragické vrúbkovanie .. S takou osou sa nedá riadne posilňovať.

Ľudia chcú výsledky, chcú schudnúť, spevniť postavu, nabrať svaly a mať pekáč buchiet. Najrýchlejšou cestou ako to dosiahnuť je pomocou základných komplexných cvikov. Pokiaľ má Vaša fitko olympijské osi v desolátním stave alebo ak ich máte málo, tak ľudia pôjdu radšej do inej posilňovne. Napríklad do obľúbených crossfitových Gyme, kde je olympijských os dostatok.

Predstavte si však, že máte fitko plné luxusných, vysoko funkčných olympijských osí, s ktorými cvičí vzpierači, kulturisti, strongmani, powerlifteri, atléti, hokejisti, basketbalista, futbalisti, crossfiteři a ďalší športovci. Všetci cvičí vo Vašom fitness a odporúčajú Vás ďalej a počet Vašich klientov rapídne zvýši a stým aj finančný profit Vášho fitness.

Spoznajte Strongest olympijskú os - úplne rovný

Obyčajné osi sú ohnuté.

Keď sa vyrába olympijské osi, výrobca nakúpi materiál z oceliarne.

Táto oceľ má už nejakú odchýlku od rovnosti. V oceliarni považujú oceľ za rovno pri odchýlke pod 2,5 mm na 220 cm (na dĺžku osi).

Takto ohnutá os sa zle držia, os má tendenciu sa pretáčať - hľadať si ťažisko. Čím viac os naložíte, tým väčšia je táto tendencia.

Na ohnuté osi sa krivo točí ložiská, a zvyšuje sa tak riziko zranenia zápästia.

Čím viac je os už ohnutá, tým ľahšie je os ohnúť ešte viac. Iba úplne rovná os môže zostať rovno dlhé roky.

To je ten dôvod, prečo my pri výrobe osí najprv oceľ extra rovnáme.

Naše osi sú rovné s presnosťou pod 0,4 mm na celú dĺžku osi.

Olympijská os Strongest detailne

Presná váha a rozmery podľa štandardov Medzinárodnej vzpieračskej federácie a Medzinárodnej federácie silového trojboja. Tieto štandardy stanovila IWF z dobrého dôvodu - možnosť dvíhať čo najvyššie váhy, a to bezpečne. To je predsa to, čo je v tréningu potreba, nie? Zdvíhať čo najviac a pritom sa nezraniť.

Nové štýlové modré čiapočky na konci osi s označením priemeru a váhy pre luxusný vzhľad osi. Výhodou je aj to, že Vaši klienti budú vždy okamžite vedieť, koľko dvíhajú. Modrá farba totiž aj podľa IWF a IPF označuje 20 kg.

IWF značenie. Na osi sú vrúbkovaním vyznačené rozmery podľa IWF (dva krúžky 91 cm od seba), takže hneď viete, kde sa na osi chytiť.

Presné vrúbkovanie. Hlboké a jemné zároveň. Výsledkom je, že os sedí pevne v rukách a nič ťa nereže. Vrúbkovanie pokračuje až k rukávom, čiže sa môžete chytiť, kde potrebujete a Váš úchop bude stále pevný.

Jemné vrúbkovanie uprostred osi, aby sa nepoškábala kože Vášho hrudníka.

Presný priemer úchopu 28 mm umožní bezpečný a silný úchop aj pri ťažkom tréningu.

Váhovo vyvážená os zaručí pocit veľmi dobre odvedenej práce, ako pri výrobe osi, tak pri Vašom tréningu.

Temne čierny zinok a žiarivo strieborný tvrdochrom, aby Vaše os bola chránená proti korózii a vyzerala luxusne.
8 najlepších ihlových ložísk umožní rotáciu rukávov osi aj pri vysokom zaťažení, takže si nezraníte zápästia.

Kombinácia Temní čiernej farby a žiarivo strieborné s modrým gumovým náramkom s čiernym nápisom, ktorý je zasadený do laserom vypálených priehlbín v rukáve osi, robí túto os jednoducho luxusné.

testovanie os

  •   Každú os testujeme pomocou röntgenu, aby sme odhalili defekty osi, ktoré môžu pri výrobe nastať. Rovnanie osi, žiarová úprava, ale tiež povrchová úprava môže zapríčiniť, že štruktúra ocele bude mať jemné defekty. Takéto osi sa potom môžu po čase ohnúť. Priemerne každá desiata os je takto neviditeľne poškodená. Našťastie my tieto osi rovno pri výrobe vyraďujeme
  • Z každej šarže ocele pre výrobu os náhodne vyberieme niekoľko kusov, ktoré potom staticky testujeme. Oceľ ohneme silou 900 kg minimálne po dobu jednej hodiny. Potom meriame, či sa vrátila do pôvodného stavu (či sa neohli) s presnosťou na desatiny milimetra. Nižšie vo videu môžete vidieť ukážku toho, ako ohýbame oceľ pre výrobu našej Olympijské osi Power

Kde ostatní kotúče končí, StrongGear bumper kotúča sa ešte len zahrievajú

Obyčajné bumper kotúča sa robia z recyklovanej gumy az lacných plastových zmesi. Takéto kotúče vydržia od 3 000 do 15 000 vplyvu. Trh je takými nekvalitnými lacnými kotúčmi z Číny preplnený.

Bohužiaľ, potom to tiež vo fitkách podľa toho vyzerá. Kotúčom začínajú vypadávať stredy, ohýbajú sa a po čase sa začnú úplne rozpadať. Majitelia fitness zakazujú ľuďom hádzať s osou naloženú takými kotúčmi, a nevedomky si tak odrádzajú klientov a prichádza o veľa peňazí.

Spoznajte StrongGear bumper kotúče - najodolnejšie kotúče

StrongGear kotúča sa vyrába z gumy najlepšie kvality az kvalitných zahusťovadiel. Vznikajú tak tvrdé, kompaktné a hlavne až magicky odolné bumper kotúča. Dokonca aj 5 kg StrongGear kotúče vydržia niekoľko tisíc dopadov * a to iné značky kotúčov nezvládajú - obyčajné 5 kg kotúče nemôžete hádzať na zem vôbec.

Naša 10, 15, 20 a 25 kg kotúče vydrží minimálne 30 000 dopadov *.

StrongGear bumper kotúče detailne

Bumper majú minimálnu odskok (bounce), aby cvičenie bolo bezpečnejšie. Naše Bumper sú užšie, na činku tak môžete naložiť až 270 kg alebo aj viac (pri použití 25 kg kotúčov). Kvalitný zahusťovadlá zaručujú kompaktný zmes, ktorá sa nedrobí, a tak nehrozí odpadnutí stredového oceľového krúžku. Kotúče sú testované na 30 000 vplyvu.


Všetky bumper kotúča (i 5 kg) majú vonkajší priemer 450 mm, vnútorný priemer je olympijský - 51 mm.


• 25 kg kotúč - šírka 80 mm - červený
• 20 kg kotúč - šírka 71 mm - modrý
• 15 kg kotúč - šírka 60 mm - žltý
• 10 kg kotúč - šírka 46 mm - zelený
• 5 kg kotúč - šírka 27 mm - sivý

parametre:

• Materiál je guma najvyššej akosti a najvyššej kvality zmiešané iba s kvalitnými zahusťovadlo. Žiadny plast (pvc)
• Testované na 30 000 dopadov
• Spevňujúce krúžok v stredu kotúča je z nerezovej ocele
• Farebné podľa federáciou IPF a IWF
• Váhová odchýlka max 0,5%
• Extra pevné 5 kg kotúče

* 10, 15, 20 a 25 kg kotúče sú testované na 30 000 dopadov z výšky 250 cm na 2 cm hrubú gumu. 5 kg kotúča vydrží minimálne 5 000 takýchto vplyvov (za 5 kg kotúčmi nesmie byť naložené iné kotúče s menším vonkajším priemerom ako 45 cm - napr. Malé 2,5 kg alebo 1,25 kg kotúčiky).

Dodatočné parametre

Kategória: Zvýhodnené sady
Hmotnosť: 180 kg
Váha: 20 kg
Typ osy: pánská
Nosnost: 900 kg
Použití osy: Olympijské vzpírání, Crossfit
Délka: 220 cm
Průměr úchopu: 28 mm
Délka úchopu: 131 cm
Průměr nakládací části: 50 mm
Délka nakládací části: 41,5 cm
Značení osy: IWF
Středové vroubkování: Jemné
Povrchová úprava úchopu: Černý zinek
Povrchová úprava nakládací části: Tvrdochrom
Ložiska: 8 nejlepších jehlových ložisek
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: