GHD - GLUT ham developer

Novinka
Neohodnotené
Značka: Stronggear
€642,94 €531,36 bez DPH
Vyprodáno
Položka bola vypredaná…
  • Posilnite zadok, hamstringy, spodný chrbát a brucho
  • GHD Vám to umožní
  • Jeden z najkomplexnejších strojov
  • Využívaný profesionálnymi športovcami po celom svete
  • Buďte silnejší pri drepoch a Deadlift

Detailné informácie

Podrobný popis

GHD je jeden z najlepších a najobľúbenejších strojov na posilnenie svalov posturálneho reťazca a brušného svalstva

Vypracujte si sedacie svaly a zadné stehná

GLUT ham raises je jeden z najlepších cvikov na posilnenie a tvarovanie zadku a zadnej strany stehien.

Buchty na Vašom bruchu

GHD je jeden z najlepších strojov pre získanie poriadneho pekáča buchiet. Na tomto stroji sa môžu robiť sedy ľahy s extrémne predĺženou dráhou pohybu. To zaistí dostatočný stimul pre rast Vášho brušného svalstva.

Silná spodný chrbát

Pomocou hyperextenziou posilníte spodnej chrbát. Spoločne s posilnením brušného svalstva tak získate silný stred tela, ktorý je základom každého športovca, ktorý sa chce mať skvelé výsledky.

Zlepšuje atletické zručnosti

GHD používajú profesionálni športovci pre zlepšenie výšky skokov a zrýchlenie pri šprintoch. Pozdvihuje pomocou zadku a hamstringov zvyšujú silu najpoužívanejších svalov pri týchto disciplínach. Hyperextenzia a sedy ľahy posilňujú stred tela. Silný stred tela znamená dobrý prenos sily z nôh do celého tela.

Prevencia zranenia Vašich hamstringov

Štúdie ukázali, že moc slabé a neaktívne hamstringy sú hlavnou príčinou ich zranenia. Pomocou GHR hamstringy posilníte, a znížite tak riziko zranenia.

Silnejší pri drepoch a mŕtvych ťahoch

GLUT ham raises sa ukázal ako skvelý cvik pre zlepšenie sily drepov a mŕtvych ťahov. Preto to je to obľúbený doplnkový cvik slávnych silových trojbojári z Westside barbell.

Minimálna záťaž pre Vašu chrbticu

Extrémna posilnenie spodných chrbta, zadku a hamstringov väčšinou vyžaduje využitie drepov a mŕtvych ťahov alebo iných cvikov s činkami. Pri nich je ale kvôli vysokej záťaži na činke vyvíjaný veľký tlak na chrbticu. Nie však pri cvičení na GHD využívajúc váhu svojho tela. Stroj je tak vhodný pre cvičencov všetkých vekových kategórií. Cvičenie na GHD je skvelou voľbou, ak chcete chrbtica nechať trochu oddýchnuť, a napriek tomu viac ako kvalitne precvičiť svaly posturálneho reťazca.

GHD 3 v 1 GHD - Glute Ham Developer široké možnosti nastavení

StrongGear GHD je navrhnutý tak, aby mal široké možnosti nastavenia, a tým aj využitie. Opierky nôh sa dajú skvele nastaviť horizontálnom i vertikálnom smere. Vďaka tomu možno na GHD cvičiť všetky 3 cviky. GLUT ham raises, hyperextenzie i sedy ľahy.

protišmykové podložky

Stabilite tiež pomáhajú protišmykové podložky, ktoré pomôžu udržať GHD pevne na mieste. Môžete tak cvičiť s akokoľvek vysokou záťažou a nemusíte sa báť o stabilitu stroja.

pevnosť

Unikátny systém nastavenia opierok pomocou zasunutie kolíka do oceľovej konštrukcie zaisťuje maximálnu možnú pevnosť opierok na nohy. To zaistí maximálne bezpečné a efektívne cvičenie. Naviac je ich nastavenie úplne jednoduché a rýchle.

odolnosť GHD - Glute Ham Developer přidaná kolečka

GHD je "predimenzované". To znamená, že sme stroj vyrábal ako keby na ňom mal cvičiť 150 kilový obor so 100 kg pridanou záťažou. GHD bez problému vydrží dennodenné cvičenie v komerčnom fitness.

pridaná kolieska

Áno, stroj je vďaka svojej odolnosti, pevnosti a stabilite pomerne ťažké. Váži vyše 100 kilogramov. Avšak s ním môžete jednoducho manipulovať vďaka pridaným kolieskam.

Dodatočné parametre

Kategória: Rovné lavice
Hmotnosť: 49 kg
Barva: černá
Délka: 193 cm
Komfortní polstrování: ano
Materiál: ocel
Nosnost: 300 kg
Odolná povrchová úprava: ano
Šířka: 114 cm
Snadné uložení a transport: ano
Váha: 85 kg
Výška: 135 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: