Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v roce 2019 a těšíme se na další společný rok. Chystáme pro vás mnoho novinek, akcí a zajímavostí. I my, kdo stojíme za FUBO, jsme ale jenom lidé, a proto jsme se rozhodli dát si také vánoční prázdniny, dobít baterky a načerpat novou sílu na nadcházející rok 2020. Proto 19.12. 2019 je poslední den, kdy odesíláme objednávky. Objednávky přijaté od 19.12. 2019 do 1.1. 2020 budou odesílány až 2. 1. 2020. Moc děkujeme za pochopení. Přejeme Vám krásné svátky, hodně štěstí, zdraví a především funkční tělo v roce 2020 :) Tým FUBO

Indoor park č.1

Novinka
Neohodnoceno
Značka: FUBO Fitness
€3 921,49 €3 240,90 bez DPH
Na dotaz
 • Indoor streetworkoutové ihrisko
 • Viac ako 10 stanovíšť
 • Vhodná pre funkčné zóny
 • Zvoľte si farbu prípadne i rozmery

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrazdová posilňovacie klietka

Streetworkout je čím ďalej obľúbenejšie šport, ktorý sa stáva populárnym aj medzi širokou verejnosťou. Na čo by nemalo zabúdať žiadne správne fitko či crossfitový gym.

Indoor streetworkoutový park je ideálnou voľbou do všetkých správnych funkčných zón. Klienti budú moc využiť viac ako 10 stanovíšť a pri troche kreativity si ich tam nájdu ešte oveľa viac.

Konštrukciu vyrábame v Českej republike, vďaka čomu máme 100% dohľad nad jej výrobou a tým pádom kvalitou. Všetky naše multifunkčné konštrukcie sú vyrobené z robustných profilov s rozmermi 60x60x3 mm, ktoré zaisťujú nadštandardnú bezpečnosť, pevnosť a životnosť. Rozmery posilňovacích klietok sú zvolené na základe spoločnej konzultácie a zameranie priestoru, ceny berte, prosím, iba ako orientačné.

Na povrchovú úpravu konštrukcií kladieme veľký dôraz, z toho dôvodu sú na každú konštrukciu nanášanej 2 vrstvy laku, tak aby konštrukcia mohla byť bez problému aj vonku. Vy si môžete zvoliť akúkoľvek farbu, tak aby sa hodila k zbylému vybavenie Vašej posilňovne.

Realizácia v 4 krokoch

 1. spoločná konzultácia
 2. Návrh riešenia na mieru vrátane 3D grafického návrhu
 3. Výroba v Českej republike
 4. Montáž a servis

Posilňovacie konštrukcia a jej prvky

 1. Rebrík na rúčkovanie = 1x
 2. Bradlá na dipy = 2x
 3. Hrazda na zhyby = 6x

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrazdové klietky
Výška: 230 cm
Délka: 390 cm
Šířka: 280 cm
Průměr trubek na shyby: 34 mm
Průměr trubek na bradla: 43 mm
Nosnost: do 300 kg
Povrchová úprava: práškové lakování
Vyrobeno: V ČR

Najobľúbenejšie značky