Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v roce 2019 a těšíme se na další společný rok. Chystáme pro vás mnoho novinek, akcí a zajímavostí. I my, kdo stojíme za FUBO, jsme ale jenom lidé, a proto jsme se rozhodli dát si také vánoční prázdniny, dobít baterky a načerpat novou sílu na nadcházející rok 2020. Proto 19.12. 2019 je poslední den, kdy odesíláme objednávky. Objednávky přijaté od 19.12. 2019 do 1.1. 2020 budou odesílány až 2. 1. 2020. Moc děkujeme za pochopení. Přejeme Vám krásné svátky, hodně štěstí, zdraví a především funkční tělo v roce 2020 :) Tým FUBO

Hrazdová klietka 9.0

Novinka
Neohodnoceno
Značka: FUBO Fitness
€3 925,02 €3 243,82 bez DPH
Skladem
 • Posilňovacie klietka v tvare Oktagon
 • Viac ako 10 stanovíšť
 • Vhodná pre domáce posilňovne a fitness centra
 • Zákazková výroba podľa vašich potrieb
 • Zvoľte si farbu a rozmery

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrazdová posilňovacie klietka

Hrazdová klietka 9.0 je komplexný, multifunkčný posilňovací klietok pre crossfit a ďalšie silové športy. Skvele sa hodí ako do crossfitových posilňovní, tak moderných fitness centier, ktoré by nemali zabúdať na funkčné zóny. Iste to Vaši zákazníci ocenenie.

Konštrukciu vyrábame v Českej republike, vďaka čomu máme 100% dohľad nad jej výrobou a tým pádom kvalitou. Všetky naše multifunkčné konštrukcie sú vyrobené z robustných profilov s rozmermi 60x60x3 mm, ktoré zaisťujú nadštandardnú bezpečnosť, pevnosť a životnosť. Rozmery posilňovacích klietok sú zvolené na základe spoločnej konzultácie a zameranie priestoru, ceny berte, prosím, iba ako orientačné.

Na povrchovú úpravu konštrukcií kladieme veľký dôraz, z toho dôvodu sú na každú konštrukciu nanášanej 2 vrstvy laku, tak aby konštrukcia mohla byť bez problému aj vonku. Vy si môžete zvoliť akúkoľvek farbu, tak aby sa hodila k zbylému vybavenie Vašej posilňovne.

Súčasťou posilňovacie klietky je pegboard, bradlá na kľučky, terč na wallbally, gule na zhyby a úložný priestor na Kettlebell a iné vybavenie Vašej posilňovne. Ku konštrukcii si je možné tiež objednať olympijské osi, kotúče a ďalšie vybavenie, ktoré je nevyhnutné pre komplexný tréning. Napíšte nám nezáväznú dopyt na info@fubo.cz .

Realizácia v 4 krokoch

 1. spoločná konzultácia
 2. Návrh riešenia na mieru vrátane 3D grafického návrhu
 3. Výroba v Českej republike
 4. Montáž a servis

Posilňovacie konštrukcia a jej prvky

 1. Rebrík na rúčkovanie = 1x
 2. Rebriny = 1x
 3. Uchytenie na gymnastické kruhy = 1x
 4. Wallball terč = 1x
 5. Hrazda na zhyby = 6x
 6. Stojan na drepy = 1x

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrazdové klietky
Rozměry: 3,3 x 3,3 x 2,85 m
Povrchová úprava: práškové lakování
Vyrobeno: V ČR

Najobľúbenejšie značky