farmárske kufre

Novinka
Neohodnotené
Značka: Stronggear
€197 €162,81 bez DPH
Skladem (2 ks)
  • V cene sú 2 farmárskej kufre!
  • 16,3 kg váži jeden kus
  • vrúbkovaný úchyt
  • Chrómová povrchová úprava

Detailné informácie

Podrobný popis

Najlepšie pomôcka pre získanie sily a budovanie svalov

Nie je to tak dávno, kedy sa ma kamarát Mirek spýtal na jednu zaujímavú otázku. Keby som si mal vybrať. Zo všetkých cvikov, zo všetkého vybavenia čo možno zohnať. Jednu, jednu jedinú vec, s ktorou by som mal cvičiť až do konca života. Čo by som si vybral, a prečo?

Nepremýšľal som nad odpoveďou veľmi dlho. Povedal som, že by som si určite vybral farmárske kufre. Teraz Vás určite, rovnako ako môjho kamaráta, zaujíma prečo. Nemám pravdu? Teraz Vám, rovnako ako jemu, odpoviem ..

Farmárska chôdza je jedno z najkomplexnejších cvičenie vôbec. Vďaka tomuto komplexnému cvičenia môžete zosilniť a vypracovať všetky partie tela.

Mať vypracované ruky, chrbát, nohy i brucho, vďaka jedinému cviku? To je vďaka farmárskym kufrom realita!

Ľudia v posilňovni ma často videli s nimi cvičiť a mysleli si, čo to sakra robí? Budujem svaly a stávam sa sakra silným, to je to čo robím!

Výhody farmárskych kufrov Farmárske kufre sú nástrojom pre cvičenie celého tela. Budujeme vďaka nim: svalnaté hornej chrbát, trapézy, pevný stisk, ramená a ďalšie.

Farmárske kufre sú tiež ideálne pre posilnenie stredu tela. Dôvodom je, že musíte pevne držať chrbticu a byť vzpriamený. Tým potom zapojíte brušné svaly a spodnej chrbát pre stabilizáciu pozície.

Samozrejme existuje veľa variantov cvikov, ktoré možno s farmárskymi kufre robiť. Môžeme s nimi napríklad chodiť, medzi nohami (Káčer chôdza), pozdĺž tela (farmárska chôdza), môžeme ich niesť nad hlavou, v jednej ruke ..

S našimi farmárskymi kufre zapojíte celé telo:

  • Ruky: Keby vaše svaly mohli hovoriť, tak pri farmárske chôdzi by priamo kričali ako sa ťažké bremeno snaží oddeliť lakte a ramená z ich kĺbových jamiek.
  • Predlaktie: precvičíte intenzívnym úchopom záťaže, zatiaľ čo biceps a triceps stabilizujú kĺby.
  • Chrbát a ramená Svaly na chrbte a ramenách sú silne zapojené, najmä vaše trapézy. Tieto svaly musia spoločne pracovať v nepretržitej kontrakcii, aby sa vaše lopatky udržali v správnej pozícii a aby stabilizovali ramenné kĺb z druhej strany.
  • Brucho: (stred tela) Farmárska chôdza je cvik, ktorý spevní a utuží vaše brušné svalstvo bez nutnosti špecifických cvičení na brucho. Váš stred tela je silne zapojený pri farmárske chôdzi. Brucho, chrbát a vlastne celý zvyšok tela musí stabilizovať váš trup is záťažou navyše. Spevnené brucho je pri farmárske chôdzi nevyhnutné pre ochranu spodných chrbta.
  • Nohy: Pretože pri cviku chodíte, značne zapájate kvadricepsy, hamstringy, panvové svaly a lýtka.

Predstavujeme Vám StrongGear farmárske kufre s neobmedzenou nosnosťou

Väčšina farmárskych kufrov na trhu je vyrobená len z trubiek a tým majú zníženú nosnosť a odolnosť. Naše farmárske kufre sú vytvorené z tých najkvalitnejších oceľových tyčí. Vďaka tomu vydrží úplne čokoľvek. Vrúbkovaný úchyt zaistí Vaše pohodlie pre držanie a prenášanie ako prázdnych, tak i naložených farmárskych kufrov. Chróm ako povrchová úprava robí z našich kufrov tie najluxusnejšie kufre na trhu.
 
Váha 16,3 kg - Hmotnosť jedného kusu.
 
Sada 2 ks. Nemusíte sa báť toho, že by sme Vám zaslali iba jeden kus. Farmárske kufre predávame vždy iba v pároch.

Dodatočné parametre

Kategória: Olympijské osi 50 mm
Hmotnosť: 37 kg
Váha: 16,3 kg
Typ osy: Speciální
Nosnost: 400 kg
Použití osy: Strongman
Délka: 153 cm
Průměr úchopu: 30 mm
Délka úchopové části: 9,14 cm
Průměr nakládací části: 50 mm
Délka nakládací části: 39 cm
Středové vroubkování: Bez vroubkování
Povrchová úprava úchopu: Leštěný chrom
Povrchová úprava nakládacích trnů: Leštěný chrom
Ložiska: Bez ložisek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: