Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v roce 2019 a těšíme se na další společný rok. Chystáme pro vás mnoho novinek, akcí a zajímavostí. I my, kdo stojíme za FUBO, jsme ale jenom lidé, a proto jsme se rozhodli dát si také vánoční prázdniny, dobít baterky a načerpat novou sílu na nadcházející rok 2020. Proto 19.12. 2019 je poslední den, kdy odesíláme objednávky. Objednávky přijaté od 19.12. 2019 do 1.1. 2020 budou odesílány až 2. 1. 2020. Moc děkujeme za pochopení. Přejeme Vám krásné svátky, hodně štěstí, zdraví a především funkční tělo v roce 2020 :) Tým FUBO

Nástenná klietka 5.0

Neohodnoceno
Značka: FUBO Fitness
€3 139,94 €2 594,99 bez DPH
Skladem
 • Nástenná multifunkčné klietka
 • 2 stojany na drepy
 • 1 rebrík
 • 2 hrazdy na zhyby a muscle up
 • Úložný priestor na kotúče
 • Nechajte si vyrobiť klietku na mieru
 • Zvoľte si rozmery a farbu
 • Až 7 stanovíšť

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkčná posilňovacia klietka

Nástenná klietka je komplexný, multifunkčný posilňovací konštrukcií pre crossfit a ďalšie silové športy. Skvele sa hodí ako do crossfitových posilňovní, tak moderných fitness centier, ktoré by nemali zabúdať na funkčné zóny. Iste to Vaši zákazníci ocenenie.

Konštrukciu vyrábame v Českej republike, vďaka čomu máme 100% dohľad nad jej výrobou a tým pádom kvalitou. Všetky naše multifunkčné konštrukcie sú vyrobené z robustných profilov s rozmermi 60x60x3 mm, ktoré zaisťujú nadštandardnú bezpečnosť, pevnosť a životnosť. Rozmery posilňovacích klietok sú zvolené na základe spoločnej konzultácie a zameranie priestoru, ceny berte, prosím, iba ako orientačné.

Na povrchovú úpravu konštrukcií kladieme veľký dôraz, z toho dôvodu sú na každú konštrukciu nanášanej 2 vrstvy laku, tak aby konštrukcia mohla byť bez problému aj vonku. Vy si môžete zvoliť akúkoľvek farbu, tak aby sa hodila k zbylému vybavenie Vašej posilňovne.

Ku konštrukcii si je možné tiež objednať olympijské osi, kotúče a ďalšie vybavenie, ktoré je nevyhnutné pre komplexný tréning. Napíšte nám nezáväznú dopyt na info@fubo.cz .

Realizácia v 4 krokoch

 1. spoločná konzultácia
 2. Návrh riešenia na mieru vrátane 3D grafického návrhu
 3. Výroba v Českej republike
 4. Montáž a servis

Crossfitová konštrukcia a jej prvky

 1. Rebrík na rúčkovanie = 1x
 2. Hrazda na zhyby = 4x
 3. J-cups = 4x
 4. Záchranná ramená = 4x
 5. Úložný priestor na kotúče = 8x

Doplňkové parametry

Kategorie: Klietky s kotvením do steny
Výška: 300 cm
Délka: 660 cm
Šířka: 100 cm
Nosnost: do 300 kg
Rozměry jeklu: 60 x 60 x 3 mm
Průměr trubek: 28 mm
Povrchová úprava: práškové lakování
Vyrobeno: V ČR

Najobľúbenejšie značky