Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v roce 2019 a těšíme se na další společný rok. Chystáme pro vás mnoho novinek, akcí a zajímavostí. I my, kdo stojíme za FUBO, jsme ale jenom lidé, a proto jsme se rozhodli dát si také vánoční prázdniny, dobít baterky a načerpat novou sílu na nadcházející rok 2020. Proto 19.12. 2019 je poslední den, kdy odesíláme objednávky. Objednávky přijaté od 19.12. 2019 do 1.1. 2020 budou odesílány až 2. 1. 2020. Moc děkujeme za pochopení. Přejeme Vám krásné svátky, hodně štěstí, zdraví a především funkční tělo v roce 2020 :) Tým FUBO

Hrazdová klec 5.0

Tip
Neohodnoceno
Značka: FUBO Fitness
€3 925,02 €3 243,82 bez DPH
Skladem
 • Hrazdová konštrukcia pre vnútorné použitie
 • 4 stojany na drepy a benchpress
 • Na mieru vyrobená Vašim potrebám
 • Zvoľte si rozmery a farbu
 • Celkovo 8 stanovíšť

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrazdová posilňovacia klietka

Multifunkčná posilňovacia klietka pre crossfit a ďalšie silové športy. Skvele sa hodí ako do crossfitových posilňovní, tak moderných fitness centier, ktoré by nemali zabúdať na funkčné zóny. Iste to Vaši zákazníci ocenenia.

Konštrukciu vyrábame v Českej republike, vďaka čomu máme 100% dohľad nad jeho výrobou a tým pádom kvalitou. Všetky naše multifunkčné konštrukcie sú vyrobené z robustných profilov s rozmermi 60x60x3 mm, ktoré zaisťujú nadštandardnú bezpečnosť, pevnosť a životnosť. Rozmery posilňovacích klietok sú zvolené na základe spoločnej konzultácie a zamerania priestoru, ceny berte, prosím, iba ako orientačné.

Na povrchovú úpravu konštrukcií kladieme veľký dôraz, z toho dôvodu sú na každú konštrukciu nanášanej 2 vrstvy laku, tak aby konštrukcia mohla byť bez problému aj vonku. Vy si môžete zvoliť akúkoľvek farbu, tak aby sa hodila k Vášmu domčeku či interiéru posilňovne.

Ku konštrukcii si je možné tiež objednať J-cups, záchranné ramená, olympijské osi, kotúče a ďalšie vybavenie, ktoré je nevyhnutné pre komplexný tréning. Napíšte nám nezáväzný dopyt na info@fubo.cz.

 

Realizácia v 4 krokoch

 1. Spoločná konzultácia
 2. Návrh riešenia na mieru vrátane 3D grafického návrhu
 3. Výroba v Českej republike
 4. Montáž a servis

Crossfitová konstrukce a její prvky

 1. Rúčkovací rebrík = 1x
 2. Hrazda na zhyby = 3x
 3. J-cups = 8x
 4. Záchranné ramená = 8x

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrazdové klietky
Výška: 300 cm
Délka: 550 cm
Šířka: 120 cm
Nosnost: až 300 kg
Průměr trubek: 28 mm
Povrchová úprava: práškové lakování
Vyrobeno: V ČR

Najobľúbenejšie značky