Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v roce 2019 a těšíme se na další společný rok. Chystáme pro vás mnoho novinek, akcí a zajímavostí. I my, kdo stojíme za FUBO, jsme ale jenom lidé, a proto jsme se rozhodli dát si také vánoční prázdniny, dobít baterky a načerpat novou sílu na nadcházející rok 2020. Proto 19.12. 2019 je poslední den, kdy odesíláme objednávky. Objednávky přijaté od 19.12. 2019 do 1.1. 2020 budou odesílány až 2. 1. 2020. Moc děkujeme za pochopení. Přejeme Vám krásné svátky, hodně štěstí, zdraví a především funkční tělo v roce 2020 :) Tým FUBO

Dřepovací stojan 1.0

Tip
Neohodnoceno
Značka: FUBO Fitness
€509,91 €421,41 bez DPH
Skladem
  • Stojan na drepy, benchpress a zhyby
  • Na mieru vyrobený podľa Vašich požiadaviek
  • Zvoľte si rozmery i farbu
  • Vhodné pre domáce posilňovne a fitness centra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojan na drepy je multifunkčná konštrukcia, ktorá môže byť využitá ako pre drepovanie, tak pre zhybovanie či benchpress. Vďaka pevnej konštrukcii sa nemusíte báť, že by sa stojan nejako hýbal. Pri výrobe, ktorú vykonávame v Českej republike, dbáme na používanie čo najkvalitnejších materiálov, zvarov a ďalšieho opracovania.

Stojan na drepy je povrchovo upravovaný dvoma vrstvami farby. Prvá vrstva je základná farba, ktorá zabráni korózii, a druhá vrstva je prášková farba, ktorú si môžete vybrať podľa Vašich potrieb.

K stojanu sú dodávané J-cup držiaky, ďalej je možné si doobjednať záchranné ramená, rovnú či polohovateľnú lavičku a samozrejme tiež olympijské osi a kotúče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drepovacie stojany
Výška: 225 cm
Šířka: 120 cm
Délka: 120 cm
Nosnost: až 300 kg
Průměr hrazdy: 28 mm
Vyrobeno: V ČR
Povrchová úprava: práškové lakování

Najobľúbenejšie značky